Studio KMM - Naše nabídka
Studio KMM - Kreslení pravou hemisférou
Studio KMM - Móda, vizážistika, stylistika, make-up
 
 
Vizážistika, stylistika, image, PIB, make-up
Vizážistika, make-up, líčení
Stylistika, móda, image
PIB - Personal image book
Termíny kurzů Vizážistika, Stylistika, Image, PIB
Vizážistiky, stylistika - Typy, triky, nápady
FAQ - Vizážistika, stylistika, image, PIB
prazdny

Kurzy Kreslení pravou mozkovou hemisférou

Kurzy vizážistiky

Studio KMM

Miloslava Fišerová

Horňátecká 1772/19
Praha 8 - Kobylisy

PSČ 180 00

Tel.: 739 251 148

http:
www.studiokmm.com

E-mail:
studio.kmm@seznam.cz

 

 

faq

Z vašich dotazů - rady nejen pro začínající modelky

aneb na co nesmíte zapomenout, chcete-li být královnou večera


Pokud chcete navštívit vizážistku, určitě se dopředu sama nemalujte. Přiděláte jí tím pouze práci a líčení bude trvat déle, protože vás pravděpodobně bude chtít nejdříve odlíčit. Je dobré si vzít svá oblíbená líčidla na rady a porady.


Úpravu obočí u kosmetičky si naplánujte několik dní před akcí, aby se pokožka stačila zklidnit. Podrážděná pleť se špatně upravuje a navíc mění časem odstín, takže perfektní make-up může pozbýt svého dokonalého vzhledu.


Upravené nehty jsou drobností, které si většinou nikdo nevšimne, zato neupravené, s poškozeným lakem (nemluvím už o okousaných), mohou dokonale zkazit celkový dojem, ale všimne si jich určitě zcela každý.


Pozor na opalování, neopálená místa po špercích nepůsobí dobře a špatně se maskují. Stejně tak je problémem začervenalá pokožka po návštěvě solárka. Proto pozor, na solárko myslete nejpozději týden před akcí.


Dostatek spánku nemusíme zdůrazňovat. Kruhy pod očima nepatří do výbavy ani dokonalých modelek, ani žen v domácnosti. Barevné korektory sice do (dobré) výbavy vizážistky patří, ale nejsou všemocné.


Při líčení pozor na hranice - kraje líčení. Pokud nezapracujete nalíčení až k hranici vlasů, vznikne vám efekt nasazené masky - uplatní se snad pouze na maškarním plese.


Vlasy si umyjte den před akcí, účes se bude lépe upravovat - ať již vám nebo kadeřnici. Také budete mít více času.


Doporučujeme si udělat radost a zakoupit si alespoň základní kosmetické štětce v profesionální kvalitě. Rozdíl oproti štětcům typu "Vše za 39" je opravdu markantní, i když za cenu budete muset přidat nulu. Solidní sada štětců se pohybuje v rozmezí 2000-3000, ale i při intenzivním používání vydrží opravdu dlouho (a dá se navrhnout partnerovi jako velmi vhodný dárek).


Vytvořte si svou osvědčenou sadu prostředků pro líčení. Cena mnohdy není určujícím hlediskem, podstatné je, jestli vám ten který přípravek bude vyhovovat.


Pokud použijete v nouzi nějaký nevyzkoušený make-up, použijte pod něj bezpodmínečně nějaký podklad.


Před důležitou akcí neexperimentujte s novými přípravky. Výsledek může být neradostný. Vy si chcete přece akci užít, nikoliv pouze přežít.


Pokud bude součástí akce fotografování, upozorněte na to vizážistu, požadavky na líčení pro fotografování se dosti liší od běžného či večerního líčení (zároveň se zeptejte vizážisty, zda má s líčením pro fotografování zkušenost - je to opravdu dost podstatné).


Nezapomeňte, že správný pitný režim je nejen základem zdraví, ale i hezké pleti.

 

 

 

Studio KMM | Pravá mozková hemisféra a kreslení | Vizážistika a stylistika

Copyright Studio KMM 2004-2012