Studio KMM - Naše nabídka
Studio KMM - Kreslení pravou hemisférou
Studio KMM - Vizážistika, stylistika, image
 
 
Studio KMM - naše nabídka
Studiio KMM - naši pracovníci
Studio KMM - Kde nás najdete
Napište nám
Kurzy kreslení
Kurzy líčení
Termíny kurzů a školení
HOT NEWS
Fotogalerie
Mapa stránek
prazdny

Kurzy Kreslení pravou mozkovou hemisférou

Kurzy vizážistiky

Studio KMM

Miloslava Fišerová

Horňátecká 1772/19
Praha 8 - Kobylisy

PSČ 180 00

Tel.: 739 251 148

http:
www.studiokmm.com

E-mail:
studio.kmm@seznam.cz

 

 

Kde najdete Kurzy Kreslení pravou mozkovou hemisférou

Jak se k nám dostanete?

Sídlíme na adrese :

Horňátecká 1772/19
Praha 8 - Kobylisy, PSČ 180 00

a pokud nevíte kde to je, můžete si nás najít na mapě na internetu, můžete si také otevřít PDF soubor s mapou, který si můžete vytisknout na vaší tiskárně.

Na telefonu 739 251 148 se dovoláte na lektorku Milušku Fišerovou, která vám ráda podá veškeré informace, ať již ohledně výtvarných kurzů - intenzivních víkendových nebo celoročních, dozvíte se také všechno, co se týká kurzů a konzultací vizážistiky a stylistiky.

Pokud k nám pojedete autem od Zdib, minete Bauhaus, přejedete koleje vedoucí do kobyliské vozovny a až přejedete semafor na přechodu, zahnete vpravo a budete u nás. V přízemí (vchod ze spodní strany budovy) je herna a autoservis, my sídlíme v prvním patře - vchod z opačné strany. V okolí je dostatek parkovacích míst.

Pokud pojedete od Proseka, přijedete na Kobyliské náměstí (budete míjet Katastrální úřad), zahnete vpravo směr Zdiby a na druhé odbočce vlevo zahnete a opět jste u nás.

Jestliže pojedete z centra, od Bulovky si to zamíříte opět na Kobyliské náměstí, které projedete přímo. Další postup je stejný.

Ti šťastní, kteří nepodlehli plechové módě a důvěřují MHD a především vlastním nohám, pravděpodobně dojedou metrem linkou C do stanice Kobylisy a odtud je možné část cesty dojet autobusem 162, 169, 183, stanice je cca 100 m od kanceláře - nebo můžete procházkou projít od stanice metra Kobylisy až k nám. Z Kobyliského náměstí se dáte Horňáteckou ulicí nahoru. První odbočka vlevo vede k nákupnímu středisku Albert. Zde najdete mimo jiné i stylovou restauraci "Na verandě", kde je možné poobědvat, ale je zde i Česká spořitelna. Budete pokračovat po Horňátecké přímo. Na další odbočce vlevo přejdete přes přechod se semaforem (pokud půjdete po pravé straně hlavní ulice) a budete před budovou, kde sídlíme. Další možností je dojet tramvají na konečnou 25 a 14 a odtud pěšky dolů po Horňátecké ulici (nebo jednu stanici autobusem 162, 169 nebo 183).

mapa-kmm

 

 

Studio KMM | Pravá mozková hemisféra a kreslení | Vizážistika a stylistika

Copyright Studio KMM 2004-2012