Studio KMM - Naše nabídka
Studio KMM - Kreslení pravou hemisférou
Studio KMM - Vizážistika, stylistika, image
 
 
Studio KMM - naše nabídka
Studiio KMM - naši pracovníci
Studio KMM - Kde nás najdete
Napište nám
Kurzy kreslení
Kurzy líčení
Termíny kurzů a školení
HOT NEWS
Fotogalerie
Mapa stránek
prazdny

 

 

Studio KMM
Miloslava Fišerová

Výtvarný atelier realistické kresby
a malby

Kurzy Kreslení pravou mozkovou hemisférou

Kurzy Malování pravou mozkovou hemisférou

Kurzy vizážistiky

Horňátecká 1772/19
Praha 8 - Kobylisy
PSČ 180 00

Tel.: 739 251 148

http:
www.studiokmm.com

E-mail:
studio.kmm@seznam.cz

 

 

 

O nás - aneb proč my a proč právě kurzy Kreslení pravou mozkovou hemisférou

Nemůžeme si vybrat, kolika let se dožijeme, ale můžeme si sami zvolit, kolik života našim létům dokážeme dát.
Nemůžeme ovlivnit krásu naší tváře, ale můžeme ovlivnit její výraz.
Nemáme kontrolu nad těžkými okamžiky života, ale můžeme si je ulehčit.
Nemůžeme ovlivnit negativní atmosféru celého světa, ale můžeme ovlivnit atmosféru, která panuje v naší mysli.
Často se snažíme ovlivňovat věci, se kterými nemůžeme nic dělat.
Příliš málo se snažíme ovlivňovat to, co je v našich silách…. naše postoje.
John C. Maxwell

Studio KMM je sdružením osob, z nichž každá zodpovídá a zajišťuje určitou část nabídky Studia KMM.
Prošli jsme řadou školení v nejrůznějších oblastech činnosti, věnovaných osobnostnímu rozvoji i profesnímu vzdělávání. Máme za sebou dlouholetou praxi v poskytování širokého spektra služeb v oblasti školení pro obchodní i jiné organizace. Věnujeme se i technické přípravě a materiálnímu zabezpečení školení audio i videotechnikou pro další firmy.

Ale největším koníčkem je jakákoliv kreativita, ale především kreslení a olejomalba. Prošli jsme stejnou cestu, jako většina lidí. Kreslení jako koníček v dětství, později postavení před volbu kreslení nebo ... (v našem případě vrcholově gymnastika a hudba), v dospělosti "návrat ke kořenům" a studium kresby a malby jak u nás, tak v zahraničí. S metodou výuky Kresba pravou mozkovou hemisférou jsme se seznámili již kolem roku 2000, kdy se v Evropě začaly prodávat první výtisky přeložených knih profesorky Betty Edwards a v zahraničí začaly první kurzy vedené podle této metodiky. (V českém jazyce se tato kniha objevila až v roce 2011.) Od doby vzniku studia se nabídka kurzů neustále rozšiřuje. Jsme členy Sdružení výtvarníků České republiky.


karel-kunmila_kunDovolte, abychom se představili.

Jsme Karel a Miluška.
Známe se již dlouho a naše společné zájmy a životní názory z nás vytvořily pevný a výkonný kolektiv, schopný vám nabídnout naše služby ve vynikající kvalitě a velkém rozsahu. Vše, co pro vás můžeme udělat, uděláme rádi. Naším krédem je neustálé sebevzdělávání a osobní rozvoj - žádný obor činnosti nám není cizí.

Naše škála zájmů je velmi široká, turistika, jakákoliv kultura těla (třeba plavání jak ve volné přírodě, tak v krytých bazénech či jízda na koni - jak vidno - začali jsme poměrně brzy). Ale ani kultura ducha není opomíjena. Naopak. Tvoří nedílnou součást našeho života již od dětství.

 

 

karel-vodamila-vanaNaším velkým hobby je kresba a malba - ať již realistická portrétní kresba nebo olejomalba, ale i další techniky jsou nám blízké. Samozřejmě využíváme i toho, co nám nabízí dnešní moderní technika - například digitální fotografie, podpořená studiovým vybavením pro zhotovení portrétní fotografie.

Nejsou nám cizí ani tzv. alternativní metody a postupy- Silva method, Reiki, kineziologie, ..., stejně jako psychologie, pedagogika a Komenský, protože jsme dospěli k názoru, že vždy je možné najít nějaký styčný bod mezi tím, co děláme, a jakoukoliv jinou disciplínou, pokud se jí věnujeme dostatečně do hloubky. Cokoliv děláme, je pro nás přínosem.

 

 

 

karel-automila-vedouciZatímco se jeden věnuje organizační práci a Public Relations, ale především řídící činnosti, druhý se zabývá především technickou přípravou a materiálním zabezpečením kurzů.

Hlavní náplní práce je samozřejmě lektorská činnost. Činnost máme sice rozdělenu podle sfér zájmů, ale jsme schopni bez problémů zastoupit jeden druhého v kterékoliv oblasti.

 

 

 

 

 

 


avs_logo Jsme členy Sdružení výtvarníků ČR, lektorka Miluška je členkou Asociace vizážistů a stylistů ČR. Získali jsme pedagogickou kvalifikaci lektorů volnočasových aktivit mládeže potvrzené osvědčením Vysoké školy pedagogické v Olomouci.

Školení jsou prováděna na vysoké úrovni jak s využitím audiovizuální techniky, tak i s využitím individuálního přístupu ke každému jednotlivci.

Kurzy zabezpečujeme po celé republice, ale především v našem školicím centru v Praze - Kobylisích. Lokalita byla zvolena kvůli jednoduché dostupnosti městskou hromadnou dopravou z centra Prahy (cca 15 minut z Václavského náměstí), dostupnost z vlakových nádraží a autobusového nádraží Florenc je také v rámci čtvrt hodiny.

U školicího centra je jednoduchá možnost parkování osobních automobilů v přilehlých ulicích do 100 metrů. Samo školicí středisko je situováno do klidné oblasti panelové zástavby, poskytující dostatek pohody a klidu pro tvořivé a vzdělávací kurzy.

Cílem práce pracovníků Studia KMM je poskytnutí možnosti zvýšení úrovně osobního rozvoje, zvýšení osobního potenciálu klientů, rozvoj a podpora etického a estetického vnímání a chápání současné populace.

 

 

 

Studio KMM | Pravá mozková hemisféra a kreslení | Vizážistika a stylistika

Copyright Studio KMM 2004-2009