Studio KMM - Hlavní nabídka
Studio KMM - Kreslení pravou hemisférou
Kurzy realistické kresby a malby
 
 
Kreativita - Kreslení pravou mozkovou hemisférou
Kreslení pravou hemisférou - Tváře kolem nás
Kreslení pravou hemisférou - Černobílé etudy
Kreslení pravou hemisférou - Barevný svět v hrsti
kreslení pro děti - Kreslíme naše miláčky
Kurz STEP BY STEP - celoroční
Termíny kurzů kreslení pravou hemisférou
Zajímavosti kolem kreslení a mozku
Fotogalerie
FAQ - Časté dotazy
prazdny

 

Kurzy Kreslení pravou mozkovou hemisférou

Studio KMM

Miloslava Fišerová

Horňátecká 1772/19
Praha 8 - Kobylisy

PSČ 180 00

Tel.: 739 251 148

http:
www.studiokmm.com

E-mail:
studio.kmm@seznam.cz

 

CELOROČNÍ KURZY KRESLENÍ PRO MLÁDEŽ A DOSPĚLÉ
KRESLENÍ PRAVOU HEMISFÉROU "STEP BY STEP"

(Pro ty, kteří se kreslení a malbě chtějí věnovat hlouběji)

Život je umění kreslit bez možnosti gumovat.
J.W. Gardner.

tuzkyPro ty, kteří to s kreslením míní opravdu vážně, jsou připraveny celoroční individuální kurzy Step by step. Tyto kurzy samozřejmě vycházejí také ze základních principů kurzů Kreslení pravou mozkovou hemisférou, ale nejsou tak svázány časem jako intenzivní víkendové kurzy.

Pro každého účastníka je sestaven individuální plán, který bere v úvahu možnosti a počáteční schopnosti i dosavadní zkušenost v kreslení a malování každého účastníka jednotlivě. Nejste tedy závislí na postupu ostatních účastníků kurzu, vaše skryté vlohy se mohou projevit daleko výrazněji.

Vzhledem k tomu, že kurzy budete navštěvovat po delší časové období, získáte více času pro osvojení jednotlivých technik a znalostí. Mezi návštěvami jednotlivých lekcí máte možnost si zkusit jednotlivé úkoly i samostatně doma a tím velmi urychlit svůj postup. Ne nadarmo se říká, že opakování je matka moudrosti. A platí to i o získaných zkušenostech, dovednostech a návycích. Pokud se budete kreslení věnovat i doma ve volných chvílích, ne pouze na výukových lekcích, budete překvapeni, jak rychle budete postupovat a jak rychle dosáhnete vynikajících výsledků. Ale je to pouze na vašem rozhodnutí, kolik času chcete tomuto nádhernému koníčku věnovat.

 

Individuální celoroční kurz kreslení STEP BY STEP
pro mládež a dospělé.

Vzhledem k tomu, že kreslení a malování je koníček, se kterým je možné začít (ale také se k němu po přestávce vrátit) v jakémkoliv věku, je vhodný opravdu pro všechny, ať jste z kterékoliv věkové skupiny bez rozdílu. Nejmladšími účastníky jsou pravidelně budoucí studenti škol s uměleckým zaměřením, nejstaršími byly dámy vyššího důchodového věku (u dam se věk neprozrazuje), které se nasytily vzdělávání na universitě třetího věku a chtěly zkusit něco z oblasti výtvarných múz. Nutno dodat, že byly velmi úspěšné - důchodový věk není žádnou překážkou.

Celoroční kurz kreslení Step by step

Celoroční kurz je koncipován v individuálních kurzech po 10 tříhodinových lekcích (při platbě předem je navíc další tříhodinová lekce zdarma). Lekce jsou opravdu tříhodinové, tedy po 60 minutách, nikoliv "školní" hodiny po 45 minutách. Celý kurz je nutno absolvovat nejdéle do 6 měsíců od první lekce. Jinak je zcela na vás, jestli k nám přijdete jednou týdně nebo jednou za čtrnáct dnů.

 

 

Studio KMM | Pravá mozková hemisféra a kreslení

Copyright Studio KMM 2004-2020